Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz. Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik. Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

MERAK ETTİKLERİNİZ ????
 • Üyelik Sözleşmesi

  Üyelik Sözleşmesi

  Üyelik Hakkında
  Mağazamıza üye olmak için Üye İşlemleri sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir.Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir.Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
  Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

  Üyelik İptali
  Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
  Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.

  Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez
  1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
  2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
  3 - Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa 
  Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir
  1 - Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
  2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
  3 - Sisteme veya Sepet Dünyası ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

  Üye Güvenliği
  Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın. 
  Farklı Adres
  Her üye İçin Sipariş Sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.
  Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür.
  Örneğin: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde. Yâda faturanızın size siparişinizin bir arkadaşınıza ulaşmasını istiyorsanız

  Ürün Yorumları
  Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır. 
  Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.

 • Gizlilik Ve Güvenlik

  Gizlilik ve Güvenlik

  KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

  Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

  Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

  Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

  Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 • Garanti Ve İade Koşulları

  Teslimat Koşulları

  Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra ertesi gün içerisinde (hafta içi) kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edilen siparişlerinizin ,kargo takip numaraları aynı günün akşamı ya da ertesi günün sabahı sizlere mail olarak bildirilecetir. Sizlere bildirilen Kargo Takip No ile MNG KARGO nun internet sitesinden kargonuzun nerede olduğunu takip edebileceksiniz. Teslimat adresinin İstanbul a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

  Aciliyeti olan siparişlerinizde , kargo firmasından oluşabilecek herhangi bir hatadan ötürü firmamız sorumlu tutulamaz.

  Kargo firması(SÜRAT KARGO) .göndericiden mesai saatleri içerisinde aldığı kargoları .il merkezlerine :0-600 km arası mesafelerde 24 saatte.600 km üzeri mesafelerde ise 48 saatte teslim edecek şekilde gerekli sevk ve dağıtım işlerini organize eder .İl merkezleri haricindeki yerleşim birimlerinde ise ,her zaman güncel olan SÜRAT KARGO mobil hizmet dağıtım planına göre bu teslimatları gerçekleştirir.(Köyler, Olağan üstü haller mücbir sebepler ,hava ve yol durumu hariç)

  Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri için sizlere sipariş aşamasında gerekli bilgiler verilecektir .

  Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

  Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi (SÜRAT KARGO) tarafından, SEPET DÜNYASI garantisi ile size teslim edilecektir.

  Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili sizinle hemen irtibata geçilip , dilerseniz olmayan ürünün geri ödemesi size yapılacak yada dilerseniz ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

 • Teslimat Koşulları

  Garanti Koşulları/Ürün İade Koşulları

  Değerli müşterimiz,

  *Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürün iade talebinizi "İLETİŞİM" bölümünden, ürün fatura no'sunu ve ilgili sipariş numarınızı içeren bir mesajla bize bildirebilir ve daha sonra iade işlemi ile ilgili tüm adımları bu bölümden takip edebilirsiniz.

  *Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve benzer şekildeki ürünlerin iadesi SEPET DÜNYASI tarafından kabul edilmeyecektir. Bu nedenle ürün teslimi sırasında gerekli görüyorsanız kargo görevlisi önünde paketi açarak kontrol ediniz. Eğer bir sorun varsa (eksik ürün, hasarlı ürün gibi) lütfen kargo görevlisine durumu açık şekilde belirten tutanak tutturunuz. Aksi taktirde sipariş eksiksiz ve sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılacak ve daha sonraki şikayetler dikkate alınmayacaktır.

  *Müşterinin ürün/ürünleri iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, eğer iade edilen ürün/ürünler iade şartlarına uygunsa SEPET DÜNYASI'na ulaştığı andan itibaren 2 (iki) gün içerisinde kargo bedeli ve kapıda ödeme ücreti ürün/ürünlerin bedelinden düşülerek geri kalan iade bedeli kadar tutar(ürünün fatura üstünde yazan tutarı ) müşteriye iade edilir. Kredi kartına iade bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu süre üzerinde SEPET DÜNYASI 'nın herhangi bir etkisi yoktur ve tamamen bankanın tasarrufundadır.

  *İade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürün/ürünleri mutlaka size gönderilen faturaları ile birlikte  gönderiniz,aksi halde ürün kdv si düşülerek iade işlemi yapılacaktır

  *İade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürün/ürünleri SÜRAT KARGO ile herhangibir ücret ödemeden karşı ödemeli olarak gönderiniz.SÜRAT KARGO haricinde herhangibir kargo firması ile gönderilen siparişlerde kargo ücertinden firmamız sorumlu değildir


  *SEPET DÜNYASI , üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Bu tür hallerde ürünün SEPET DÜNYASI 'na gelişi ve geri dönüşü sırasındaki tüm kargo ücretleri müşteriye aittir.

  Havale iadeleri havalenin yapıldığı hesaba 2 iş günü içinde, kredi kartı iadeleri ise kartın ait olduğu banka hesabına 2 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili "İade Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

 • Siparişim kargoya ne zaman verilir?

  Ödemesi yapılan siparişler çalışma günleri içinde ertesi gün kargoya verilir.(cumartesi-pazar kargo gönderimi yapılmamktadır)

  SÜRAT KARGO,Göndericiden  mesai saatleri içerisinde aldığı kargoları.il merkezelerine ;0-600 km arası mesafelerde 24 saatte,600 km üzeri mesafelerde ise 48 satte teslim edecek şekilde gerekli sevk ve dağıtım işlerini organize eder.İl merkezleri haricindeki yerleşim birimlerinde(bu bölgeler aras kargonun belirlemiş olduğu yerlerdir) ise ,her zaman güncel olan SÜRAT KARGO mobil hizmet dağıtım planına göre bu teslimatları gerçekleştirir.(Köyler,Olağan üstü haller ,mücbir sebepler,hava ve yol durumu hariç)

 • Ürünüm hasarlı gelirse?

  Sipariş verdiğiniz  ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi (SÜRAT KARGO) tarafından, SEPET DÜNYASI garantisi ile size teslim edilecektir.

   Bu nedenle ürün teslimi sırasında gerekli görüyorsanız kargo görevlisi önünde paketi açarak kontrol ediniz. Eğer bir sorun varsa (eksik ürün, hasarlı ürün gibi) lütfen kargo görevlisine durumu açık şekilde belirten tutanak tutturunuz. Aksi taktirde sipariş eksiksiz ve sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılacak ve daha sonraki şikayetler dikkate alınmayacaktır.

 • Kapıda ödemeniz var mı?

  Kapıda ödememiz yoktur

 • Ürünlerinizi görebileceğimiz mağazanız var mı?

  Sitemizde görmüş olduğunuz ürünlerden çok fazlasını İstanbul/Kavacıkta ki mağazamızda bulabilirsiniz

  İletişim Bilgileri
  Firma Adı : SEPET DÜNYASI®
  Adres : Kavacık Mah.Fatih Sultan Mehmet Cad.Ahmet Yılmaz İş Merk.No:2/G Beykoz/İSTANBUL
  (hasan yavuz camii karşısı,bosch beyaz eşya  alt katı) 
  Telefon : 0216 537 09 75
  Telefon : 0530 681 41 36          SALİH ÖZTÜRK - FATİH ÖZTÜRK
  E-posta : bilgi@sepetdunyasi.com.tr

  HARİTA İÇİN TIKLAYINIZ

 • İade Ve Değişim


  Garanti ve İade Koşulları

  Garanti Koşulları/Ürün İade Koşulları

  Değerli müşterimiz,

  *Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürün iade talebinizi "İLETİŞİM" bölümünden, ürün fatura no'sunu ve ilgili sipariş numarınızı içeren bir mesajla bize bildirebilir ve daha sonra iade işlemi ile ilgili tüm adımları bu bölümden takip edebilirsiniz.

  *Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve benzer şekildeki ürünlerin iadesi SEPET DÜNYASI tarafından kabul edilmeyecektir. Bu nedenle ürün teslimi sırasında gerekli görüyorsanız kargo görevlisi önünde paketi açarak kontrol ediniz. Eğer bir sorun varsa (eksik ürün, hasarlı ürün gibi) lütfen kargo görevlisine durumu açık şekilde belirten tutanak tutturunuz. Aksi taktirde sipariş eksiksiz ve sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılacak ve daha sonraki şikayetler dikkate alınmayacaktır.

  *Müşterinin ürün/ürünleri iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, eğer iade edilen ürün/ürünler iade şartlarına uygunsa SEPET DÜNYASI'na ulaştığı andan itibaren 2 (iki) gün içerisinde kargo bedeli ve kapıda ödeme ücreti ürün/ürünlerin bedelinden düşülerek geri kalan iade bedeli kadar tutar(ürünün fatura üstünde yazan tutarı ) müşteriye iade edilir. Kredi kartına iade bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu süre üzerinde SEPET DÜNYASI 'nın herhangi bir etkisi yoktur ve tamamen bankanın tasarrufundadır.

  *İade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürün/ürünleri mutlaka size gönderilen faturaları ile birlikte  gönderiniz,aksi halde ürün kdv si düşülerek iade işlemi yapılacaktır

  *İade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürün/ürünleri SÜRAT KARGO ile herhangibir ücret ödemeden karşı ödemeli olarak gönderiniz.SÜRAT KARGO haricinde herhangibir kargo firması ile gönderilen siparişlerde kargo ücertinden firmamız sorumlu değildir

  *Değişim yapmak istediğiniz ürünler bize ulaştığında ürünlerin  bedeli yapmış olduğunuz ödeme şekline göre size iade edilir,yerine almak istediğiniz ürün için yeni bir sipariş oluşturmanız gerekir.


  *SEPET DÜNYASI , üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Bu tür hallerde ürünün SEPET DÜNYASI 'na gelişi ve geri dönüşü sırasındaki tüm kargo ücretleri müşteriye aittir.

  Havale iadeleri havalenin yapıldığı hesaba 2 iş günü içinde, kredi kartı iadeleri ise kartın ait olduğu banka hesabına 2 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili "İade Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

 • Kargo ücretleri ne kadar?

  SEPET DÜNYASI'ndan vermiş olduğunuz siparişlerde ürün ebatlarına göre kargo ücreti ödersiniz,satın almak ya da kargo ücretini öğrenmek istediğiniz ürün/ürünleri sepete eklediğinizde ürün/ürünlere ait kargo ücretlerini görebilirsiniz.

  not: 1 adetten fazla ürün alıyor ve aldığınız ürünlerin iç içe gireceğini düşünüyorsanız ,satın alma işlemi esnasında ALICI ÖDEMELİ KARGO seçeneğini seçip kargo ödemesini kapınızda yapınız.Bu seçenek sayesinde eğer ürünleriniz iç içe giriyor ise ,yanlızca en büyük ürün için kargo ücreti ödeyeceğinizi unutmayınız

 • Alıcı Ödemeli Kargo Ne Demek?

  1 adetten fazla ürün alıyor ve aldığınız ürünlerin iç içe gireceğini düşünüyorsanız ,satın alma işlemi esnasında ALICI ÖDEMELİ KARGO seçeneğini seçip kargo ödemesini kapınızda yapınız.Bu seçenek sayesinde eğer ürünleriniz iç içe giriyor ise ,yanlızca en büyük ürün için kargo ücreti ödeyeceğinizi unutmayınız

 • Ürünün Kargoda Hasar Görmesi Durumunda Ne Olacak?

  Sipariş verdiğiniz  ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi (SÜRAT KARGO) tarafından, SEPET DÜNYASI garantisi ile size teslim edilecektir.

   Bu nedenle ürün teslimi sırasında gerekli görüyorsanız kargo görevlisi önünde paketi açarak kontrol ediniz. Eğer bir sorun varsa (eksik ürün, hasarlı ürün gibi) lütfen kargo görevlisine durumu açık şekilde belirten tutanak tutturunuz. Aksi taktirde sipariş eksiksiz ve sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılacak ve daha sonraki şikayetler dikkate alınmayacaktır.

 • Siparişim Kaç Gün İçinde Bana Ulaşır?

  Ödemesi yapılan siparişler çalışma günleri içinde ertesi gün kargoya verilir.(cumartesi-pazar kargo gönderimi yapılmamktadır)

  SÜRAT KARGO,Göndericiden  mesai saatleri içerisinde aldığı kargoları.il merkezelerine ;0-600 km arası mesafelerde 24 saatte,600 km üzeri mesafelerde ise 48 satte teslim edecek şekilde gerekli sevk ve dağıtım işlerini organize eder.İl merkezleri haricindeki yerleşim birimlerinde(bu bölgeler aras kargonun belirlemiş olduğu yerlerdir) ise ,her zaman güncel olan SÜRAT KARGO mobil hizmet dağıtım planına göre bu teslimatları gerçekleştirir.(Köyler,Olağan üstü haller ,mücbir sebepler,hava ve yol durumu hariç)

 • BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

  Banka Hesap Numaralarımız


  BANKA

  HESAP SAHİBİ

  ŞUBE KODU

  HESAP NO

  İBAN NO

   
  Fatih Öztürk 1094 KAVACIK ÇARŞI ŞB 6677022  TR 58 0006 2001 0940 0006 6770 22
  Fatih Öztürk 11276979

            

  Banka hesaplarımıza ait bilgiler yukarıda detaylı olarak belirtilmiştir.(yapılan havale/eft işlemin başarılı olabilmesi için ,hesap sahibi Fatih Öztürk yazılmalıdır)

 • Kargo Ücretleri Ne kadar?

  SEPET DÜNYASI'ndan vermiş olduğunuz siparişlerde ürün ebatlarına göre kargo ücreti ödersiniz,satın almak ya da kargo ücretini öğrenmek istediğiniz ürün/ürünleri sepete eklediğinizde ürün/ürünlere ait kargo ücretlerini görebilirsiniz.

  not: 1 adetten fazla ürün alıyor ve aldığınız ürünlerin iç içe gireceğini düşünüyorsanız ,satın alma işlemi esnasında ALICI ÖDEMELİ KARGO seçeneğini seçip kargo ödemesini kapınızda yapınız.Bu seçenek sayesinde eğer ürünleriniz iç içe giriyor ise ,yanlızca en büyük ürün için kargo ücreti ödeyeceğinizi unutmayınız

 • Siparişlerim Hangi Kargo Şirketi İle Yollanır?

  SEPET DÜNYASI kargo gönderimlerinde MNG KARGO ile çalışmaktadır.
  Siparişilerinize ait kargolar MNG KARGO aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

 • Yurtdışına Teslimat Yapıyor musunuz?

  Şuan için sadece Türkiye sınırları içerisinde belirtilen adreslere teslimat yapılmaktadır.

Verified by Visa Master SecureCODE Rapid SSL Chip & Pin
World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card PayPal
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.