Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Web siteleri,paketleme esnasında hangi ürünlerin içiçe girebileceğini hesaplayamayacağı için her bir ürün için ayrı kargo ücreti hesaplar.Buda kargo ücretinin yüksek çıkmasına neden olur. Eğer ürünleriniz paketleme esnasında içiçe girer ise , sadece en büyük ürün için kargo ücreti ödersiniz
 
 1 adetten fazla ürün alıyor ve aldığınız ürünlerin paketleme esnasında içiçe girebileceğini düşünürsanız,en son ödeme sayfasında ALICI ÖDEMELİ KARGO seçeneğini seçip,kargo ücreti ödemesini kapınızda yapınız. 
 
örneğin;  1 nolu tablodaki  3 adet sepet ayrı ayrı satılıyor ve siz bu üç sepeti satın almak için Alışveriş Sepetinize eklediniz.Sistem bu 3 sepetin paketleme esnasında içiçe girebileceğini algılayamayacağı için herbir sepetin hacmine göre ayrı ayrı kargo ücreti hesaplar.(örneğin ,  no:1 için 5tl  -  no:2 için 10tl  ve no:3 sepet için 15tl =toplamda 30 tl)
 
 
1 nolu tablo 5tl + 10tl + 15tl = 30 tl toplam kargo ücreti
 
 
 
 Siparişinizde ki ürünler paketlenirken 2 nolu tablodaki gibi içiçe koyularak paketlenir.Oluşturulan kargo paketinin  ebatı, örnek fotoraflardaki no:3 sepetin ebatı kadar olacağı için sizden sadece no:3 sepetin kargo ücreti tahsil edilir.
 
2 nolu tablo sizden tahsil edilecek olan sadece no:3 sepetin kargo ücreti   15 tl
 
   
 
  Bunun için yapmanız gerken şey ,Adres Bilgilerinizi doldurduktan sonra ÖDEME SAYFASINA  geldiğinizde 3 nolu tablodaki işaretli olan ALICI ÖDEMELİ KARGO seçeneğini seçiniz.Bu seçenek sayesinde web sitesinde sizden sadece ürünlerin bedeli tahsil edilecektir.
  
 
ÜRÜNLERİN KARGO BEDELLERİ, KARGO GÖREVLİLERİ  TARAFINDAN  SİZDEN KAPIDA ALINACAKTIR
 
Tablolardaki fiyatlar temsilidir
3 nolu tablo
 
(1 adetten fazla ürün alan müşterilerimize ALICI ÖDEMELİ KARGO seçeneği önerilir,örnek fotolardaki gibi aynı tarz ürün satın alınması gerekmemektedir,örneğin sepet ,çiçek,biblo,aksesuar, hediyelik eşyalar vb. önemli olan satın alınan ürünlerin içiçe girmesidir)
 
Aklınıza takılan her soru için bize ulaşabilirsiniz: 05306814136
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.